Спорт

Україна та Угорщина оговорили організацію Чемпіонату світу з хокею

Україна та Угорщина оговорили організацію Чемпіонату світу з хокею

Вчора, 10 листопада, у Івано-Франківську відбулася робоча зустріч Державного секретаря Міністерства людських ресурсів Угорщини Міклош Шолтеса та голови прес-служби Оргкомітету Чемпіонату світу з хокею Ольги Богатої.

Чемпіонат світу з хокею в Дивізіоні ІА пройде у Києві з 22 по 28 квітня 2017 року і Україну має намір відвідати велика група угорських вболівальників. Сторони обговорили питання щодо організаційних елементів приїзду вболівальників: розселення, логістики, забезпечення безпеки під час Чемпіонату тощо. Для вболівальників будуть створені максимально комфортні умови перебування в столиці та відвідування матчів Чемпіонату.

Нагадаємо, що М.Шолтес відвідував Україну з нагоди 60-ї річниці Угорської революції.

Довідка

Чемпіонат світу з хокею в Дивізіоні ІА – другий за престижністю міжнародний хокейний турнір. Цього року у напруженій боротьбі Україна виборола право провести це спортивне свято. В рамках турніру відбуватиметься низка заходів, які здатні привернути увагу вболівальників до найшвидшої гри у світі. Сам чемпіонат пройде у дусі найкращих хокейних видовищ світу.

Цього року наша команда виграла турнір у Дивізіоні ІВ, що відбувся у Хорватії. У разі перемоги на домашньому Чемпіонаті наша збірна увійде до елітного дивізіону світового хокею.

Главное за сутки:: UKR.NET

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.
Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.
ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.

Парнерская программа


 `