Спорт

Представники Угорщини та України обговорять питання підготовки до Чемпіонату світу з хокею

Представники Угорщини та України обговорять питання підготовки до Чемпіонату світу з хокею

11 листопада у Івано-Франківську, в рамках візиту до України з нагоди 60-ї річниці Угорської революції, відбудеться робоча зустріч Державного секретаря Міністерства людських ресурсів людських ресурсів Угорщини М.Шолтеса та голови прес-служби Оргкомітету Чемпіонату світу з хокею О.Богатої, що відбудеться наступного року в Україні.

Під час Чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні ІА, Україну має намір відвідати велика група угорських вболівальників. Сторони мають намір обговорити питання щодо організаційних елементів приїзду вболівальників: розселення, логістики, забезпечення безпеки під час Чемпіонату тощо.

Зустріч відбудеться о 16.00 годині у Івано-Франківську, у Меморіальному сквері. Після закінчення представники країн повідомлять пресу на брифінгу про результати домовленостей.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до підтримки українського спорту.

 

Довідка

Чемпіонат світу з хокею в Дивізіоні ІА – другий за престижністю міжнародний хокейний турнір. Цього року у напруженій боротьбі Україна виборола право провести це спортивне свято. В рамках турніру відбуватиметься низка заходів, які здатні привернути увагу вболівальників до найшвидшої гри у світі. Сам чемпіонат пройде у дусі найкращих хокейних видовищ світу.

Цього року наша команда виграла турнір у Дивізіоні ІВ, що відбувся у Хорватії. У разі перемоги на домашньому Чемпіонаті наша збірна увійде до елітного дивізіону світового хокею.

 

Підтримуйте нашу збірну! Ставайте сьомим гравцем української команди!

Сюжет дня

Парнерская программа

Голосование

Если бы завтра прошел референдум по вступлению Украины в НАТО, как бы вы проголосовали?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
 `