Спорт

На Київщині відбувся футбольний матч на честь Дня національного прапора. Фото

Голова Київської обласної державної адміністрації та водночас керівник Київської обласної федерації футболу Максим Мельничук ввечері у вівторок, 23 серпня, відвідав футбольний матч між командами “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) та “Джуніорс” (Шпитьки), який відбувся на стадіоні “Колос” у місті Бориспіль.

SONY DSC

Вирішальний матч другого за рангом обласного футбольного турніру аматорів пройшов на центральному стадіоні міста Бориспіль Київської області. На полі зустрілися команди “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) та “Джуніорс” (Шпитьки).

Основний час гри завершився нічиєю. Після серії пенальті перемогу у матчі з рахунком 4:3 здобув “Сокіл”. Найкращими гравцями за результатами поєдинку стали: Денис Маринчук з команди “Джуніорс” та Денис Сабатюк з “Соколу”.

Очільник Київщини привітав переможців та побажав успіхів, нових перемог і подальших злетів на футбольному Олімпі.

“В День національного Прапора Київщина гідно відзначила фінал Кубка області, розпочавши свято з презентації найбільшого прапора в Україні – 60 на 40 м. Всі ми стали учасниками цього дійства, що нас підбадьорило. Дуже приємно, що на полі все обійшлося без травм, мирно. Ми отримали задоволення від вашої гри і можемо впевнено говорити, що спорт на Київщині, а саме – футбол розвивається”, – сказав Максим Мельничук, вітаючи гравців із завершенням поєдинку.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Він підкреслив, що спортивна галузь – один з основних пріоритетів обласної програми розвитку регіону.

“На початку вересня будемо розглядати програму розвитку спорту та плануємо отримати підтримку депутатів у розмірі понад 10 млн грн на розвиток футболу на Київщині. Ми хочемо інвестувати в інфраструктуру, в спорт, в здоров’я нашої нації”, – зазначив він.

За словами Максима Мельничука, цього року заплановано завершення будівництва щонайменше 8 стадіонів.

Варто зазначити, керівник Київської облдержадміністрації Максим Мельничук приїхав до Борисполя зі своєю родиною — дружиною та дітьми. Перед футбольним поєдинком вони взяли участь у розгортанні найбільшого Прапора України на стадіоні міста.

 

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `