Спорт

На Київщині відбувся футбольний матч на честь Дня національного прапора. Фото

На Київщині відбувся футбольний матч на честь Дня національного прапора. Фото

Голова Київської обласної державної адміністрації та водночас керівник Київської обласної федерації футболу Максим Мельничук ввечері у вівторок, 23 серпня, відвідав футбольний матч між командами “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) та “Джуніорс” (Шпитьки), який відбувся на стадіоні “Колос” у місті Бориспіль.

SONY DSC

Вирішальний матч другого за рангом обласного футбольного турніру аматорів пройшов на центральному стадіоні міста Бориспіль Київської області. На полі зустрілися команди “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) та “Джуніорс” (Шпитьки).

Основний час гри завершився нічиєю. Після серії пенальті перемогу у матчі з рахунком 4:3 здобув “Сокіл”. Найкращими гравцями за результатами поєдинку стали: Денис Маринчук з команди “Джуніорс” та Денис Сабатюк з “Соколу”.

Очільник Київщини привітав переможців та побажав успіхів, нових перемог і подальших злетів на футбольному Олімпі.

“В День національного Прапора Київщина гідно відзначила фінал Кубка області, розпочавши свято з презентації найбільшого прапора в Україні – 60 на 40 м. Всі ми стали учасниками цього дійства, що нас підбадьорило. Дуже приємно, що на полі все обійшлося без травм, мирно. Ми отримали задоволення від вашої гри і можемо впевнено говорити, що спорт на Київщині, а саме – футбол розвивається”, – сказав Максим Мельничук, вітаючи гравців із завершенням поєдинку.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Він підкреслив, що спортивна галузь – один з основних пріоритетів обласної програми розвитку регіону.

“На початку вересня будемо розглядати програму розвитку спорту та плануємо отримати підтримку депутатів у розмірі понад 10 млн грн на розвиток футболу на Київщині. Ми хочемо інвестувати в інфраструктуру, в спорт, в здоров’я нашої нації”, – зазначив він.

За словами Максима Мельничука, цього року заплановано завершення будівництва щонайменше 8 стадіонів.

Варто зазначити, керівник Київської облдержадміністрації Максим Мельничук приїхав до Борисполя зі своєю родиною — дружиною та дітьми. Перед футбольним поєдинком вони взяли участь у розгортанні найбільшого Прапора України на стадіоні міста.

 

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `