Политика » Украинский бомонд » 

Міноборони України заперечило нові заяви щодо Криму

Міноборони України заявило, що у складі Головного управління розвідки ніколи не існувало 37-го батальйону 56-ї бригади ГУР.

Раніше низка російських ЗМІ назвали організатором «диверсій у Криму» начальника розвідки цього батальйону Володимира Сердюка, — передає BBC.

Крім того вони твердили, що до складу групи, нібито виявленої в ніч проти 7 серпня в Криму, входив інший представник 37-го батальйону.

ЗМІ при цьому посилалися на джерела в російських спецслужбах.

В міноборони України заперечили, що «особи, про яких ідеться у повідомленнях», є співробітниками Головного управління розвідки.

ФСБ Росії раніше заявила, що запобігла диверсіям у Криму, які організовувала українська розвідка.

Україна називає звинувачення Москви абсурдними і безпідставними.

Російські силовики повідомили про затримання кількох людей у зв’язку з інцидентом. Називалися імена трьох — Євгена Панова, Андрія Захтея та Ридвана Сулейманова.

Суд уже арештував Панова і Захтея, повідомляють російські ЗМІ.

APАндрія Захтея ескортують із суду у Сімферополі

Міноборони заперечує, що вони є співробітниками української розвідки.

«Фотографував аеропорт»

У суботу лідер меджлісу, депутат Рефат Чубаров оприлюднив інформацію про ще одного затриманого в Криму російськими спецслужбами українця Ридвана Сулейманова.

За інформацією Чубарова, його затримали в Криму ще три тижні тому.

TASS.RU

Відео, де Сулейманов нібито зізнається про плани підірвати аеропорт і автовокзал у Сімферополі, оприлюднило ФСБ напередодні. Кадри показав канал «Росія 24».

Чоловіка затримали під час фотографування аеропорту у Сімферополі, повідомляє ТАСС.

«Як ми і припускали, людина реальна і вона у великій біді: був заарештований ФСБ, імовірно, близько 3-х тижнів тому», — написав у Facebook Чубаров про Сулейманова.

За його словами, затриманий Ридван Сулейманов фактично проживав в одному з сіл Сімферпольсокого району. Всі рідні Сулейманов живуть в Криму, але вони приховували його арешт, бо їх залякали, розповідає лідер Меджлісу.

Водночас, як розповів QirimInfo близький друг Сулейманова, він раніше працював в Сімферопольському СІЗО. Після анексії Криму виїхав у Запоріжжя, де працював у будівельній сфері. До Криму Сулейманов їздив провідувати рідних. Останній раз він виїхав до Криму — до батьків.

Брат іншого затриманого Євгена Панова вважає, що чоловіка викрали і вивезли до Криму. Україна вимагає допустити до затриманих в Криму українців спостерігачів ОБСЄ.

Президент Петро Порошенко назвав звинувачення України у тероризмі в Криму «безглуздими та цинічними».

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `