Политика » Украинский бомонд » 

Матіос: три тижні тому Шеремет зустрічався у Москві з Клименком

Військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив про те, що загиблий журналіст Павло Шеремет близько трьох тижнів тому відвідував Москву, де, зокрема, зустрічався з «оточенням Нємцова», а також екс-міністром доходів і зборів України Олександром Клименком.

«Не хочу вдаватися у конспірологію, але на останній зустрічі з Павлом ми обговорювали багато речей — він завжди був оптимістом, це світла людина, але в той момент він сумними фарбами описував ситуацію свого перебування десь три тижні тому в місті Москва», — розповів військовий прокурор у понеділок ввечері в ефірі «5 каналу», — передає BBC.

«Він зміг зустрітися з усіма, хто був у близькому оточенні Нємцова. Не хочу робити ніяких акцентів, але так було, він про це розповідав. А також, у силу журналістської діяльності, він відвідував так званий офісний центр «Москва-сіті», де всі наші квазі-вигнанці — яких ми обов’язково дістанемо і засудимо. Він мав зустріч з одним з таких вигнанців — екс-міністром доходів і зборів Клименком», — додав Анатолій Матіос.

За його словами, вони з Павлом Шереметом не вдавалися у деталі тієї розмови, але «що б не робилося, воно все одно стане явним».

У день загибелі журналіста Олександр Клименко висловив у Facebook співчуття його близьким та колегам, однак про ймовірну зустріч, згадану Анатолієм Матіосом, не вказував.

Серйозні заяви

Авто 
EPAАвтомобіль, у якому їхав Павло Шеремет, вибухнув 20 липня

Також у понеділок генпрокурор Юрій Луценко анонсував «серйозні публічні заяви» слідства у справі про вбивство Павла Шеремета. Про це він заявив у ефірі телеканалу «112 Україна».

Керівник ГПУ розповів про те, що через оприлюднення відео, на якому зображено ймовірний момент закладення вибухівки під авто загиблого, порушено кримінальне провадження.

«Цей відеозапис не єдиний. Ми маємо ряд інших дуже важливих відеозаписів, які зараз аналізуються слідчими МВС, ГПУ групою експертів з ФБР, і найближчим часом ми будемо готові до серйозних публічних заяв», — пообіцяв Юрій Луценко.

За словами генпрокурора, мова може йти про фотороботи підозрюваних.

Шеремет 
Церемонія прощання з Павлом Шереметом в Києві

Павло Шеремет загинув 20 липня у Києві. Машина, в якій він перебував, вибухнула в центрі міста.

Правоохоронні органи розслідують загибель журналіста за статтею «умисне вбивство». Є інформація, що журналіст незадовго до смерті скаржився на те, що за ним стежили.

23 липня Павла Шеремета поховали на Батьківщині — у Мінську — поруч з батьком.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `