Медицина и здоровье » 

Георгій Уліганинець: «Наш колектив працює так, аби люди до нас знову приїзджали»

Георгій Уліганинець: «Наш колектив працює так, аби люди до нас знову приїзджали»

Курорт «Сонячна поляна» розташований поміж гір на базі санаторію «Сонячне Закарпаття» і має сучасну європейську інфраструктуру, необхідну для відпочинку та оздоровлення людини. Село Поляна Свалявського району відоме на весь світ своєю цілющою мінеральною водою «Поляна Квасова».

Директор ТОВ «Курорт «Сонячна поляна» Георгій Уліганинець люб’язно погодився дати інтерв’ю Всеукраїнському інтернет-виданню «Вероятно» щодо умов відпочинку та оздоровлення.

Георгію Петровичу, що на сьогоднішній день представляє собою курорт «Сонячна поляна»?

Курорт «Сонячна поляна» — це сучасний оздоровчий комплекс, який знаходиться на околиці санаторію «Сонячне Закарпаття», у мальовничому місці, поміж гір. Основною нашою родзинкою є мінеральна вода «Поляна квасова». Поруч буковий та дубовий ліс.

Компекс має два корпуси: один на тринадцять номерів (запущений у 2001-му році), другий корпус на тридцять номерів (функціонує з 2005-го року). Номерний фонд складається з 1, 2, 3-ох кімнатних номерів з усіма зручностями: телевізорами, холодильниками, феном, кондиціонерами, гарячою та холодною водою, тобто з усім необхідним для нормального проживання, аби людина почувала себе як вдома.

Також  у нашому комплексі є свій лікар, і наші клієнти можуть отримати кваліфіковану консультацію. Профілактичне лікування на базі санаторію «Сонячне Закарпаття» та інших комплексів з відповідною лікувальною базою.

sonpoliana 2-02-16

Найголовніше, що ми знаходимося поруч із лісом, де люди можуть повноцінно відпочивати, насолоджуватися та користуватися тим, чим нас нагородила природа.

У нашому комплексі є власні масажні кабінети, сауна, фітобочка, інфрочервона сауна. Поруч є спортивні майданчики, тенісний корт, волейбольна площадка, футбольне поле, ігрові майданчики для маленьких діток.

У кожному корпусі є своя столова.

Харчування у Вас дієтичне?

Харчування у нас в основному дієтичне. Кожне блюдо має свою технологічну карту, як і належить за всіма нормативними ГОСТами, шо є гарантом якісного харчування.

Яку кількість відпочиваючих може прийняти курорт «Сонячна поляна» щороку?

Наш номерний фонд складається з 43 номерів. Усі номери двомісні, з можливістю додавати 1-2 місця для відпочиваючих з дітками.

Щодня можемо розмістити і 86-и чоловік, і 120, якщо є потреба.

Щороку маємо можливість прийняти кілька тисяч громадян.

Чи може адміністрація допомогти відпочиваючим у пошуці та організації цікавих поїздок по Закарпаттю. Чи є якісь свої турфірми, з якими Ви співпрацюєте?

Є туроператори, є приватні особи, які займаються туристичними поїздками по Закарпаттю та закордон (Прага, Вена, Будапешт).

Закарпаття має безліч власних родзинок. Тому вибір є: хтось любить музеї, хтось замки, хтось хоче оздоровитися на термальних водах та чанах, а комусь до вподоби ловити форель та лижний відпочинок. Для цього є неподалік підйомники із штучним снігом.

Найпопулярніші місця для екскурсій – озеро Синевір, термальні води, чани, замки та святі місця.

Тому всі побажання клієнта можна задовільнити.

А в яку пору року більше приїзжає людей?

Найбільше людей приїзджає на новорічні та травневі свята. Влітку та восени теж чимало відпочиваючих.

В основному відпочивають з України?

Основна частина відпочиваючих саме з України. Є невелика кількість з Чехії, Угорщини, Німеччини та Америки. Раніше приїзджали з Росії.

А через втрату контингента з Росії впали прибутки?

Ми на ті прибутки особливо і не розраховували. Дуже шкода, що перестали відвідувати Закарпаття громадяни з Криму, Донбаса.

Через економічну кризу в Україні, перестали працювати підприємства в Запоріжжі, Дніпропетровську, і люди стали економити на відпочинку. На жаль, з цими регіонами відсутнє пряме залізничне сполучення. А весь регіон від цього б тільки виграв.

Взагалі люди задоволені відпочинком?

Наш колектив для цього докладає максимум зусиль. Якщо ми будемо гостинні, люди будуть приїжджати. Це непоганий результат роботи, коли людина знову планує свій відпочинок до нас.

Бо якщо громадянин повернеться додому із негативними враженнями, то це найгірша реклама, яка тільки може бути.

Чи готовий компекс для проведення конференцій та семінарів?

В нас є сучасний конференц зал на 40 місць. За потребою, їх можна збільшити. Інколи проводять тематичні семінари та наукові конференції.

Приміром, у лютому та березні заплановані дві конференції.

Спілкувався Володимир Малінін

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `