Новости » новости Киева » 

ФОТОРЕПОРТАЖ: На Броварщині відзначили Міжнародний день інваліда

ФОТОРЕПОРТАЖ: На Броварщині відзначили Міжнародний день інваліда

У будинку культури с. Семиполки, що у Броварському районі, відбувся захід, присвячений Дню людей з обмеженими можливостями «Повір у себе!». Хочемо нагадати, що традиційно 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об’єднаних Націй. Як правило, у Міжнародний день інвалідів говорять про необхідність інтеграції інвалідів у активне громадське життя, політичну та економічну діяльність, культурне середовище і т.д.
Зокрема, теплі слова від імені голови Броварської райради Анатолія Деменка та голови Броварської райдержадмністрації Петра Іваненка передала присутнім у залі його заступник Катерина Прянішнікова. Із щирими привітаннями та побажаннями зверталися начальник управління соціального захисту населення Лариса Яіцька, начальник Київського регіонального центру заслужених працівників фізичної культури і інваспорту Марія Вінніченко, тренер Регіонального центру інваспорту Олександр Неділько, начальник відділу культури Броварської райдержадміністрації Ганна Унгуряну.
Олександр Неділько вручив нагороди за І місце в спортивних змаганнях Ангеліні Ігнатенко, Еліні Лобко, за ІІ місце Ліліані Шинкаренко, Яні Кислій, за ІІІ місце Катерині Харченко, Назару Пщуну.
Заступник голови райдержадміністрації Катерина Прянішнікова відзначила Подяками Андрія Теплюка, Анастасію Палашюк, Тетяну Кошолан, Марію Карпенко, Анну Міщенко, Богдану Кучер, Ангеліну Ткаченко, Анну Козаченко, Анастасію Оболенцеву, Тетяну Шейко.
Після урочистої частини захоплююче шоу показали чемпіон України з танців на візку, майстер спорту Наталія Безпалова і Михайло Савельєв.
Працівники районного будинку культури поставили театралізовану казку «Червона капелюшка» під час якої діти з обмеженими можливостями демонстрували свої таланти. Артисти вражали гостей своїми талантами – співом, танцями, власною поезією.
Чемпіонка світу з плавання параолімпійських ігор Олена Акопян підкреслила, що «це символічне свято – день уваги людей із обмеженними можливостями, яке дозволяє нам повноцінно жити поруч із здоровими людьми».
В фойє Семиполківського будинку культури була проведена виставка художніх робіт людей з обмеженими можливостями, родзинкою якої стали роботи Валентини Пересади. Усі діти отримали від керівництва Броварського району подарунки.
Інф. «Вероятно»

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `