Политика » Украинский бомонд » 

0
0

Борис Мацюк: «Протягом року ми щиро та безкорисно допомагали усім нужденим»

Протягом 2013 року активісти Міжнародної громадської організації «Всенародний контроль та захист» захищали права людей, намагалися достукатися до владних кабінетів із проблемами наших співгромадян. Як правило, зневірені та розчаровані засипають скаргами громадські організації, на які покладають останні надії. Про це журналістам повідомив її лідер Борис Мацюк.
«Періодично зустрічаючись з людьми, можна безпосередньо дізнатись, чим живуть люди та якої допомоги потребують. Таким чином, на нашу адресу надійшло чимало звернень, на які волонтери оперативно реагували. Між іншим, ми щиро та безкорисно допомагали усім нужденим. Окрім того, були налагоджені контакти щодо співпраці з тими організаціями, які своєю роботою приносять користь людям» — повідомив лідер МГО Борис Мацюк.
За словами Мацюка, за результатами річної роботи грамотами та цінними дарунками були нагороджені керівники Барського районного осередку (Вінниччина), м. Сарни (Рівненщина), м. Донецьк, Тернопільського обласного осередку. Також не залишилися без уваги керівник Молдовського осередку Валерій Пинзар, який отримав за активну роботу іменний наручний годинник від МГО «Всенародний контроль та захист».
«Варто заявити, що цей рік був переломним для Міжнародної громадської організації. Ми зміцнилися, стали дійсно потужною силою, з якою рахуються. Найголовніше, що керівники осередків будують свою роботу із знанням специфіки регіонів, їх нагальних проблем, тобто це професіонали. Як показує європейська практика, саме громадські організації сприяють становленню громадянського суспільства та перелому мислення громадян. На мою думку, громадянське суспільство можна розглядати як самоорганізовану і саморегульовану сферу публічно-правових відносин у державі, утворювану вільними і рівними індивідами та створеними ними об’єднаннями громадян, які функціонують, формуючи соціальний капітал та здійснюючи контроль за органами державної влади, служать підґрунтям демократії та визначальним чинником у розбудові правової держави. Як відомо, розвинуте громадянське суспільство є невід’ємною складовою всіх демократичних правових держав світу. В основі розвинутого громадянського суспільства лежить активна діяльність інститутів громадянського суспільства. Я переконаний, що якби влада знаходила час для круглих столів з громадськими організаціями, ми б отримали якісно нове суспільство та якісно нові стандарти життя. Для цього необхідні узгодженість дій усіх гілок влади та громадських активістів. Зрештою, це і загальносвітова практика. Хочу підкреслити, що ми готові на конструктивний діалог і проти будь-яких спроб маніпуляцій», — підкреслив Мацюк.
На думку Бориса Петровича, позитивним сигналом можна назвати активну участь небайдужої молоді в громадському житті країни. Це та рушійна сила суспільства, яку необхідно запрошувати до обговорення реформ у нашій державі. Тобто, за цей рік МГО «Всенародний контроль та захист» поповнилася здебільшого молодими людьми, які готові приймати участь в усуненні причин соціальних проблем українського суспільства. З іншого боку, це дає право громадській організації виходити на новий рівень розвитку, оскільки доводиться залучати до співпраці молодь для обговорення проблем розвитку країни.podderzhala-evromaydan-video
«МГО «Всенародний контроль та захист» готова до залучення широких верств молоді до участі в суспільно-політичному житті України та сприянню підвищення громадської активності молодих людей. Тому треба дати шанс їм обирати   напрям, в якому має рухатися   наша країна, щоб забезпечити гідне майбутнє нашого народу. Ми живемо у великій європейській державі, і наше спільне завдання – побудувати розвинену, європейську, демократичну, заможну державу, що буде рідною для кожного громадянина України не залежно від походження. Пропонуємо усім охочим об’єднатися у своєму бажанні жити в європейській країні», — зауважив громадський діяч.
Лідер МГО заявив, що громадські активісти підтримують прагнення людей жити в заможній, щасливій, європейській країні. Також її волонтери з самого початку присутні на євромайдані, організовують збір коштів, медикаментів, їжі та теплого одягу. «Але ми категорично проти того, аби майданом керували нинішні опозиціонери. Вони систематично доводили власну неспроможність, здебільшого це політичні банкрути, які ведуть країну до прірви. Слід помітити, що це головна стратегічна помилка організаторів євромайдану. Я не бачу концепції євромайдану, людей вивели, але що їм говорити? Україна потребує у повному політичному завантаженні, в результаті якого нинішні опозиціонери відійдуть назавжди в минуле», — резюмував Борис Петрович.
Також лідер МГО «Всенародний контроль та захист» звернувся з новорічними привітаннями до читачів.
«Прийміть найщиріші вітання
з Новим 2014 роком
та Різдвом Христовим!
Нехай Новий рік дарує
Вам достаток,
родинне тепло,
нові успіхи та досягнення!
Бажаю, щоб у Вашому
житті завжди панували
гармонія і злагода,
а в новому році успішно
реалізувалися всі
найзаповітніші мрії.
Міцного здоров’я Вам,
щастя і любові!
З повагою, Борис Мацюк»
Олександр Панюков

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `