Политика

Сергій Пишний: «Компроміс у виділенні житла «атошникам» у Вишневому буде знайдено»

Сергій Пишний: «Компроміс у виділенні житла «атошникам» у Вишневому буде знайдено»

На черговій XV сесії Вишневої міської ради VII скликання, яка відбулася 20 жовтня, на якій головували міський голова Ілля Діков та секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний вирували пристрасті з багатьох питань, особливо, як зазвичай, з так званих, «земельних». Найбільше «списів було зломлено» заради вирішення болючого питання — виділення землі для «атовців», наших захисників, тих, хто боронив нашу землю на Сході.

На реєстрі у військовообліковому бюро м Вишневе зареєстровано 90 чоловік, учасників бойових дій в АТО. Насправді їх більше. Є також невелика частина контрактників, є добровольці з добровольчих батальонів, які не стоять на обліку. Але точної цифри на даний час, на жаль, не відомо. Всі вони, ризикували своїм життям заради нашого спокою. Згідно Закону України вони мають першочергове право на отримання землі. Але отримати її, як виявилося не так легко. Проте, як би це складно не було, але шукати і знаходити варіанти вирішення їхнього питання потрібно.

sesya-vyshneve-20-10-16sesya-vyshneve-1
Журналісти взяли невеликі інтерв’ю по завершені сесії у депутатів — Сергія Пишного, секретаря Вишневої міської ради та Василя Лисевича, якого було обрано головою комісії з проблеми вирішення земельного питання для «атовців».

Сюжет дня

Парнерская программа

Голосование

Поддерживаете ли Вы инициативу Института национальной памяти относительно отмены празднования в Украине 1, 9 мая и 8 марта?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
 `