Новости

Яценюк: Україна не платитиме борг Росії на умовах Путіна

Яценюк: Україна не платитиме борг Росії на умовах Путіна

Прем’єр-міністр України запропонував Росії прийняти умови аналогічні тим, що вже погодили інші кредитори: зменшення боргу на 20 відсотків, перенесення всіх боргів на чотири роки.

Незважаючи на пропозицію Росії щодо реструктуризації українського боргу, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Київ не платитиме по боргу Росії три мільярди доларів на умовах, сформульованих раніше президентом РФ Володимиром Путіним. Про це Яценюк заявив у четвер, 19 листопада, в інтерв’ю на «Першому національному», — пише dw.com

Яценюк запропонував російській владі прийняти умови погашення боргу, аналогічні тим, які вже були узгоджені з іншими кредиторами.

«Базова умова — зменшення боргу на 20 відсотків, перенесення всіх боргів на чотири роки», — пояснив прем’єр-міністр. І пригрозив в іншому випадку провести рішення уряду України «про введення мораторію на виплату Росії трьох мільярдів доларів». «Дуже просто хочу нашим сусідам і державі-агресору пояснити: ми три мільярди доларів платити не будемо», — наголосив Яценюк.

Нагідаємо, раніше Путін, виступаючи на прес-конференції після завершення саміту G20, несподівано оголосив про згоду провести реструктуризацію українського боргу. У 2015 році Росія не претендує на погашення боргу взагалі, а в 2016, 2017 і 2018 роках хоче отримати по одному мільярду. При цьому Путін запропонував європейським країнам, США чи авторитетному міжнародному банку виступити гарантом реалізації цієї схеми.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `