Новости

Янукович погрожує все більше ігнорувати російський газ

Янукович погрожує все більше ігнорувати російський газ

Україна й надалі скорочуватиме закупівлі російського газу, якщо не досягне компромісу з Росією.

Про це заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Він підкреслив, що Україна вже почала купувати газ на європейському ринку, який є значно дешевшим. «Ми й далі будемо йти тим шляхом, якщо ми не знайдемо спільну мову з нашими російськими партнерами», — сказав Янукович.

За його словами, Україна вже скоротила споживання російського газу. «Якщо ми споживали у 2010 році 41 мільярд кубічних метрів газу, то в цьому році ми вже вийдемо приблизно на цифру 27 мільярдів», — повідомив президент.

Він також зазначив, що в Україні збільшено обсяги видобутку власного газу.

«Фактично, з 2010 року до цього часу ми підняли власний видобуток газу на 3 мільярди кубічних метрів. Сьогодні ми видобуваємо вже близько 21 мільярда кубічних метрів власного газу», — сказав Янукович.

Він також підкреслив, що видобуток вугілля в Україні збільшився з 69 мільйонів тонн у 2009 році до 86-87 мільйонів тонн у 2013 році.

«Ми й надалі будемо нарощувати обсяги видобутку вугілля», — додав Янукович.

Президент також підкреслив, що опрацьовується питання вироблення синтетичного газу з вугілля.

«Сьогодні опрацьовується це питання і знаходиться вже в стадії вирішення будівництво трьох заводів із виробництва синтетичного газу», — зазначив він.

Українська правда

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `