Новости

Влада цікавиться медичним обслуговуванням ветеранів війни

Влада цікавиться медичним обслуговуванням ветеранів війни

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни  30 жовтня 2013 року  голова Броварської районної державної адміністрації Петро Іваненко та голова  Броварської районної ради Анатолій Деменко здійснили робочу поїздку в центральну районну лікарню, аби оглянути палати, облаштовані для ветеранів війни, ознайомитися з якістю лікування та утримання пацієнтів. Зокрема, напередодні 70-річчя визволення Броварщини та 69 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників вони відвідали інвалідів Великої Вітчизняної Війни, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Зокрема, Петро Петрович особисто цікавився забезпеченням усіма необхідними препаратами хворих за бюджетні кошти, станом приміщень лікарні та окреслив низку питань, на які першочергово необхідно звернути увагу.

«Ми слідкували і будемо слідкувати за тим, щоб Ви завжди були забезпечені якісним лікуванням, необхідними ліками, і це буде виконуватися як на рівні місцевих органів влади, так і на рівні держави. Влада завжди пам’ятатиме, як Ви, дорогі ветерани, віддали своє здоров’я, аби ми жили краще. Головне, живіть довго та будьте здорові. А місцева влада піклуватиметься за тим, аби в лікарні були створені всі умови як для лікування ветеранів, так і належної роботи лікарів», — сказав наостанок Петро Іваненко.

Інф. «Вероятно».

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `