Новости

Українці — бідний клас: на кожного припадає всього по €1300 фінансових активів (інфографіка)

Українці — бідний клас: на кожного припадає всього по €1300 фінансових активів (інфографіка)

 

Україна увійшла в ТОП-50 найбагатших країн світу, проте вважається країною з низьким рівнем добробуту

За підсумками 2012-го року середній обсяг фінансових активів становив €1303 на одного українця.

Україна зайняла 48 місце в рейтингу найбагатших країн Global Wealth Report, який складає компанія Allianz. Всього до нього внесли 52 країни, на які припадає значна частка глобального ВВП.

 

Середній обсяг фінансових активів (депозити, акції тощо) на одного українця у 2012 році становив €1303. За цим показником країна увійшла до числа країн з низьким рівнем добробуту. Україні вдалося випередити всього чотири країни — Аргентину (€1200), Індію (€747), Індонезію (€695) і Казахстан (€630).

 

Торік Україна була на 49 місці.

 

«Зростання активів в Україні за минулий рік можна назвати упевненим. Чисті фінансові активи зросли на 13,3% , що ставить Україну практично на верхівку рейтингу по регіону. Довгостроковий аналіз показав розвиток активів в Україні в ще кращому світлі: чисті фінансові активи на душу населення виросли більш, ніж у п’ять разів за останні п’ять років — таким темпом зростання не може похвалитися жодна інша країна Східної Європи, за винятком хіба що Росії . Однак у глобальних масштабах України все ж на 48 місці в списку найбагатших країн. З 2000 року Україна піднялася у світовому рейтингу на 4 позиції», — йдеться у повідомленні Allianz.

 

За класифікацією компанії, українці є бідним класом. У цю категорію належать ті, чиї фінансові активи становлять менше €4900. Ті чиї, активи перебувають в діапазоні €4900-29200 відносяться до середнього класу, решта — до багатого.

 

 

Джерело: allianz.com

 

Перший рядок у рейтингу зайняла Швейцарія, де на одну людину припадає €142 тис фінансових активів, за нею йдуть США (€101 тис) і Японія (майже €87 тис). Крім того, до десятки найбагатших країн увійшли Бельгія, Нідерланди, Канада, Сінгапур, Тайвань, Великобританія, Австралія.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `