Новости

Угода про асоціацію з ЄС – акт про капітуляцію, – політолог

Угода про асоціацію з ЄС – акт про капітуляцію, – політолог

Угода про асоціацію України з Європейським Союзом – акт про капітуляцію. Таку думку висловив політолог Володимир Корнілов.

На думку політолога, підписавши угоду про асоціацію влада України позбавляється підтримки з боку Росії, але не набуває її у Європі.

«Україна повинна розуміти, що у випадку підписання угоди з Європейським Союзом вона втрачає економічний суверенітет. І це щонайменше», – вважає експерт, пише УНН.

На думку Корнілова, за таких умов сподіватися зберегти політичний суверенітет не вдасться.

«Ця угода – акт про капітуляцію. Передача країни під зовнішнє керівництво», — вважає політолог.

Він зауважив, що ЄС в угоді про асоціацію висуває Україні свої умови, а Україна на них погоджується.

Крім того, на думку експерта, навіть забезпечивши підписання угоди Президент України Віктор Янукович залишиться для ЄС неугодним.

«Для Європи Янукович був і залишається фігурою, яку вона хоче зняти. І це незалежно від того чи буде підписана угода чи не буде, чи буде звільнена Юлія Тимошенко чи не буде», – вважає Корнілов.

Нагадаємо, 11 жовтня, європарламентар Яцек Саріуш-Вольський, перебуваючи в Україні, заявив, що президент Віктор Янукович має випустити Тимошенко, а інакше врешті він сам опиниться в ув’язненні.

Україна і Європейський Союз планують підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі у листопаді 2013 року на Вільнюському саміті.

http://zaxid.net

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `