Новости

У Львові збираються позбавити приміщення Російський культурний центр

Львівська обласна рада подала судовий позов про примусове виселення Російського культурного центру з приміщення, що на вул. Короленка, 1а.

Про це повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, – передає прес-служба облради, — передає zik.ua

«Усунути перешкоди у користуванні власністю шляхом виселення Львівської міської громадської організації «Російське товариство ім. О. Пушкіна із займаних житлових приміщень, що знаходяться за адресою вул. Короленка 1 а», – йдеться у позовній заяві Львівської обласної ради.

Разом із тим Львівська облрада просить суд повернути приміщення комунальному підприємству «Нерухомість та майно».

«Подали до суду. Оскільки добровільно покинути приміщення орендарі з Короленка, 1 а наміру не мають. Іншого ми і не чекали. Нагадаю, що паралельно проходить підготовка до конкурсу на це приміщення серед організацій, пов’язаних із АТО. Так що, процес триває», – зазначив Володимир Гірняк.

Нагадаємо, управління майном спільної власності Львівської облради на виконання рішення обласної ради скерувало листи організаціям так званого Російського культурного центру з вимогою добровільно звільнити приміщення на вул. Короленка, 1а у Львові у термін до 14 листопада 2016 року.

Як повідомлялося, на сесії 25 жовтня цього року Львівська облрада вирішила повернути собі будівлю за адресою вул. Короленка, 1а у Львові, де розміщувався так званий Російський культурний центр.

Тоді ж депутати визначили, що приміщення на вул. Короленка, 1а повернуть у власність комунальної установи «Нерухомість і майно» та здадуть в оренду організаціям, які здійснюють діяльність, пов’язану з АТО.

Раніше в облраді було створено тимчасову контрольну комісію для вивчення питання правомірності користування комунальним приміщенням за адресою: вул. Короленка, 1а у Львові, де розміщуються декілька російських організацій.

Депутати оглянули приміщення у Львові, яке 26 років безплатно використовують російські ГО. Побачене справило гнітюче враження.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `