Новости

У Києві ліквідували наркобанду, до складу якої входили поліцейські

У Києві ліквідовано злочинне угруповання, в тому числі з числа діючих поліцейських

Про це повідомила начальник Нацполіції України Хатія Деканоідзе, передає УНІАН.

«Вчора вночі було затримано організовану злочинну групу, яка дуже давно та довго працювала над реалізацією наркотичних засобів», — сказала вона.

За її словами, під час 57 проведених обшуків в Києві, Кривому Розі, Дніпрі та Кропивницькому було виявлено місця виготовлення, зберігання наркотиків, а також 14 одиниць зброї, серед якої 7 гранат, близько 1,5 тисяч боєприпасів. Також вилучено 1 кг амфетаміну, 3 кг метадону, 1 кг гашишу та 7 тисяч таблеток екстазі.

Як зауважила Деканоідзе, викриті члени угруповання багато років працювали із працівниками Шевченківського райуправління поліції Києва.

За її словами, у спецоперації був задіяний нещодавно створений спецпідрозділ КОРД (Корпус оперативно-раптової дії), а також співробітники прокуратури і внутрішньої безпеки Нацполіції. Також Деканоідзе повідомила, що місячний дохід наркоділків складав близько 4 млн грн.

  • Раніше повідомлялося, що Прокуратура міста Києва спільно з внутрішньою безпекою МВС провели 57 обшуків у Києві, Кривому Розі, Кропивницькому, Дніпрі у задокументованої наркобанди.
ФОТО УНІАН

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `