Новости

У Хорватії сьогодні парламентські вибори

У Хорватії сьогодні парламентські вибори

На виборах очікується запекла боротьба між правлячою соціал-демократичною партією SDP та опозиційною правоконсервативною партією HDZ. Вибори відбуваються на тлі кризи біженців.

Громадяни Хорватії у неділю, 8 листопада, обирають новий склад парламенту. За даними агенції AFP, головними фаворитами на виборах вважають соціал-демократичну партію чинного прем’єр-міністра Зорана Мілановіча SDP та опозиційу до уряду правоконсервативну партію президентки Хорватії Колінди Грабар-Кітаровіч HDZ, — повідомляє www.dw.com

Ще півроку тому рейтинги соціал-демократів значно поступалися рівню підтримки основних конкурентів. Утім, завдяки гуманній політиці під час кризи біженців, уряду вдалося збільшити кількість симпатиків SDP.

Голосування відбувається також на тлі стагнації економіки. У Хорватії, яка 2013 року стала членом ЄС, досі триває рецесія, що розпочалася внаслідок фінансової кризи 2008 року. Кількість безробітних сягнула рівня близько 20 відсотків населення.

За даними агенції, право голосу на виборах мають 3,8 мільйона громадян, які обиратимуть 151-го депутата. Виборчі дільниці працюватимуть до 19 години за місцевим часом. Перші результати виборів стануть відомі не раніше 22 години, йдеться у повідомленні.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `