Новости

Суд знову поглумився над мрією КПУ про референдум про Митний союз

Суд знову поглумився над мрією КПУ про референдум про Митний союз

Сьогодні, 26 вересня, Окружний адмінсуд Києва заборонив Центрвиборчкому направляти свого представника на збори громадян щодо референдуму про вступ України до Митного союзу за позовом Європейської партії.

 

«Заборонити Центральній виборчій комісії направляти представника (представників) на збори громадян щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою стосовно зовнішньоекономічної інтеграції України, заплановані на 29 вересня 2013 року», — йдеться в ухвалі суду, повідомляє прес-служба партії.

 

Попереднє слухання за відповідним позовом Європейської партії України призначено на 10 жовтня у приміщенні Окружного адмінсуду Києва о 10:30. 8 вересня КПУ, попри заборону Окружного адмінсуду Києва, на стадіоні «Спартак» у столиці провела збори громадян для організації референдуму про вступ до МС. На ньому затвердили персональний склад ініціативної групи в кількості 9892 особи, якій було доручено зібрати підписи за проведення референдуму. Але ЦВК відмовився зареєструвати цю ініціативну групу. КПУ організовує 29 вересня чергові збори громадян для ініціювання референдуму. Збори заплановані на 11:00 у Києві на стадіоні «Спартак».

 

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `