Новости

Суд обрав запобіжний захід для сина судді Чернушенка

Суд обрав запобіжний захід для сина судді Чернушенка

Суд обрав запобіжний захід для сина голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка — Дмитра.

Суд призначив утримання під вартою або внесення застави у розмірі 6 млн грн, повідомляє прес-служба ГПУ.

3 липня слідчий Генеральної прокуратури України оголосив про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень Дмитру Чернушенку.

ГПУ спільно з працівниками СБУ 2 липня в порядку ст. 208 КПК України затримали автора SMS-повідомлень, яким виявився син голови Апеляційного суду м. Києва Антона Чернушенка. У вказаних SMS-повідомленнях містились вказівки про прийняття рішень у судових справах, що розглядаються Апеляційним судом. Надалі Чернушенко вчиняв втручання в автоматизовану систему документообігу суду «АСЕД Апеляція» з метою штучного розподілу справ та визначення себе головуючим чи суддею у складі колегії, яка розглядає вказану справу, щоб мати змогу постановляти завідомо неправосудні рішення.

Дмитро Чернушенко у минулому — депутат Одеської облради 5 скликання від фракції Наталії Вітренко. За освітою — юрист, депутатський мандат отримав у 19 років.

Чернушенко входив до депкомісії з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою.

В 2011 році, за повідомленнями ЗМІ, в Одесі Чернушенко і його подруга, яка представилася суддею з Києва, будучи напідпитку, побилися з охороною нічного клубу «Ібіца».

 

gazeta.ua

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `