Новости

Російський мільярдер Лебедєв розповість все про корупцію і просить не називати його олігархом

Російський мільярдер Лебедєв розповість все про корупцію і просить не називати його олігархом

Співвласник видання «Новая газета» Олександр Лебедєв очолить відділ розслідувань і має намір публікувати свої розслідування про корупцію, які у нього накопичилися

Про свою нову посаду сам Лебедєв повідомив у мікроблозі Twitter.

«З понеділка я глава відділу розслідувань «Нової газети», Дмитро Муратов — заступник. Будь ласка, перестаньте мене називати «олігарх» або «банкір», я довго розплачуюся за журналістські одкровення про корупцію та шахрайство», — заявив Лебедєв.

Заступником Лебедєва буде головний редактор видання Дмитро Муратов.

В інтерв’ю радіостанції «Эхо Москвы» головред «Нової» Дмитро Муратов розповів, що Лебедєв в новій якості планує публікувати свої розслідування про корупцію, які у нього накопичилися.

Також Муратов уточнив, що Лебедєв очолив не відділ розслідувань «Нової газети», а власне бюро розслідувань всередині газети, тобто в цій структурі він стане заступником головного редактора.

Лєбєдєв — мільярдер, президент медіахолдингу «Нові медіа» (співвласник з 2006 року разом з Михайлом Горбачовим), власник «Національної резервної корпорації», президент Національної інвестиційної ради.

У минулому — депутат Держдуми четвертого скликання: на виборах у 2003 році очолював московський регіональний список блоку «Родіна», в тому ж році покинув блок і увійшов до складу фракції «Єдина Росія». У 2006 році вийшов з неї і став незалежним депутатом, співпрацював з партією «Справедлива Росія» . Колишній співробітник КДБ СРСР.

Наприкінці 2004 року Лебедєв підтримав «помаранчевих» під час президентських виборів d Україні, однак у 2005-2006 роках заявляв, що новий український уряд чинить на нього і його ділових партнерів тиск. Українською владою був ініційований судовий процес з перегляду підсумків приватизації столичного готелю «Україна», що належав Лебедєву.

У 2009 році Господарський суд Києва присудив право власності на готель Лебедєву. У 2011 році стало відомо, що структура, яка володіла готелем, позбулася всіх активів та нерухомості на території України (частку в готелі «Україна» та курортні комплекси в Криму).

УП

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `