Новости

Прийнято Закон щодо ставок акцизного податку на вживані авто

Прийнято Закон щодо ставок акцизного податку на вживані авто

Верховна Рада вирішила на період до 31 грудня 2018 знизити ставки акцизного податку на транспортні засоби, що були у використанні.
Відповідний Закон (законопроект №3251) “Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів” сьогодні було прийнято в цілому.
Законом передбачається ставки акцизного податку від 0,063 євро за 1 куб. см об’єму циліндрів двигуна до 2, 209 євро за 1 куб. см об’єму циліндрів двигуна.
Такі ставки акцизного податку не застосовуються для легкових автомобілів, якщо вони:
— мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаною державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозиться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України;
— вироблені до 1 січня 2010 року;
— ввозяться на митну територію України особою для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням
суду у кількості понад один легковий автомобіль протягом календарного року.
У разі відчуження протягом 365 днів з дня реєстрації транспортних засобів, при ввезенні яких були застосовані ставки акцизного податку, визначені вище, платник податку зобов’язаний сплатити акцизний податок за такі транспортні засоби за ставками, встановленими статтею 215 ПК.
Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.
В свою чергу Кабмін у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом повинен забезпечити розробку, тестування та введення в експлуатацію програмного забезпечення, необхідного для контролю за ввезенням платниками акцизного податку легкових автомобілів за ставками, встановленими цим Законом.
Закон і Бізнес

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `