Новости

Президент Янукович не переконав Новинського голосувати проти волі Кремля

Президент Янукович не переконав Новинського голосувати проти волі Кремля

Народний депутат Вадим Новинський не готовий голосувати в залі всупереч волі севастопольців і поспішає вступати у фракцію Партії регіонів, хоча швидше за все, буде там

Як передає кореспондент «Коментарів», про це він заявив, вийшовши з кінотеатру «Зоряний», де сьогодні відбулася зустріч депутатів від Партії регіонів з Президентом Віктором Януковичем.

Відповідаючи на запитання, чи буде він голосувати за євроінтеграційні законопроекти, Новинський відповів: «Я обирався в Севастополі, де у севастопольців настрій трошки інший. Вони виступають за те, щоб Україна була в Митному союзі. Я не можу голосувати без урахування думки севастопольців».

«З приводу вступу у фракцію Партії регіонів, швидше за все я буду там. Партія регіонів підтримувала мене на виборах, коли я йшов по Севастополю і багато ідеологічних норм партії мені близькі, але я поки не збираюся нікуди вступати і, найголовніше, нікуди влапуватися», — сказав він. «Ви завтра побачите, потерпіть, залишилося зовсім небагато»,- заявив нардеп, відповідаючи на запитання журналістів про його входження у фракцію ПР.

На запитання кореспондента «Коментарів», в який комітет він збирається йти працювати, депутат відповів: «Чесно скажу: ще не вирішив, але те, що я буду в групі Росія — Україна — це 100 %».

Крім того, на питання, чому його сьогодні не було видно в Раді, Новинський відповів, що прийшов у зал «манівцями» і пообіцяв ходити на засідання парламенту.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні в кінотеатрі «Зоряний» пройшла зустріч фракції Партії регіонів з Президентом Віктором Януковичем, на якій анонсувалася «чоловіча розмова» глави держави з депутатами.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `