Новости

Президент Національної академії Юрій Ковбасюк виступив із доповіддю на IV Бакинському міжнародному гуманітарному форумі

Президент Національної академії Юрій Ковбасюк виступив із доповіддю на  IV Бакинському міжнародному гуманітарному форумі

Президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк виступив із доповіддю на  IV Бакинському міжнародному гуманітарному форумі, що проходив 2-3 жовтня 2014 року у Центрі Гейдара Алієва (м. Баку, Азербайджанська Республіка).
На порядок денний були винесені актуальні питання, пов’язані з розвитком освіти, науки та інновацій, збереженням і примноженням духовного та інтелектуального спадку.

Президент Національної академії Юрій Ковбасюк виступив із доповіддю на  IV Бакинському міжнародному гуманітарному форумі
У церемонії відкриття форуму взяли участь делегації із понад 70 країн світу, зокрема президент Азербайджанської Республіки, екс-президенти Естонської Республіки, Республіки Хорватія, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, керівник Ради Міністрів Італійської Республіки, лауреати Нобелівської премії за різними галузями науки, керівники впливових міжнародних організацій, відомі державні діячі, представники провідних навчальних закладів з усіх континентів.
Відповідно до програми IV Бакинського міжнародного гуманітарного форуму на пленарному засіданні з доповідями виступили президент Азербайджанської Республіки, екс-президенти європейських країн, представники міжнародних організацій та лауреати Нобелівської премії.
У ході круглих столів учасники обговорили виклики глобалізації, нові тенденції розвитку та трансформації медіа в цифрову епоху, питання сталого розвитку та екологічної цивілізації, теорії, практики й перспектив молекулярної біології і біотехнологій в ХХI столітті. Також було порушено проблему міжпредметних інтеграцій в інновативності розвитку, конвергенцій технологій і контурів майбутнього. Учасники зібрання обговорили результати порівняльних досліджень мультикультуралізму та гуманізм як головну цінність постмодерністського періоду.
Президент Національної академії Юрій Ковбасюк свою доповідь присвятив проблемі розвитку людського потенціалу та лідерства в контексті викликів, які виникають у зв’язку з процесами глобальних політичних, суспільних та  економічних трансформацій. Науковець акцентував на загальносвітових тенденціях розвитку лідерського потенціалу у створенні ефективної системи державного управління, ознайомив учасників форуму із результатами американо-українського дослідницького проекту з аналізу тенденцій розвитку лідерства в різних вікових групах українців, презентував досвід інституційної модернізації Національної академії на основі філософії лідерства та участь колективу навчального закладу у розробці та реалізації програм з лідерства для підготовки керівників вищої та середньої ланки державної служби. «Визнання спільних цінностей в колективі, державі є тією рушійною силою, яка дозволяє будувати ефективні моделі лідерства та розвивати підходи до стратегії модернізації системи державного управління будь-якої країни», – підкреслив президент Національної академії.
Під час науково-комунікативних зібрань відбулися дискусії та обмін думками, у результаті яких були вироблені нові ідеї, пропозиції та прийнята Декларація IV Бакинського міжнародного гуманітарного форуму.
Учасники заходу дійшли згоди, що ефективні відповіді на виклики ХХІ століття можливі тільки в умовах широкої інтеграції сучасних наукових і традиційних знань з інформаційними технологіями.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `