Новости

Понад п’ятдесят відсотків юнаків призовного віку у Чернігові за станом здоров’я придатні до військової служби

Понад п’ятдесят відсотків юнаків призовного віку у Чернігові за станом здоров’я придатні до військової служби

Про це під час установчого засідання призовної комісії Чернігівської міської ради повідомив  військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного комісаріату полковник Володимир Кравчук. Нарада пройшла під головуванням начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів Чернігівської міської ради Валерія Сілівона.

Відповідно до Указу Президента України від 9 листопада 2012 року № 635/2012 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році”, розпорядження Чернігівського міського голови від 21 серпня 2013 року № 140-р “Про організацію та проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні — листопаді 2013 року буде проведений черговий призов громадян України на строкову військову службу.

У Чернігівському міському об’єднаному комісаріаті робота по підготовці до осіннього призову розпочалася відразу після завершення весняного призову. 2 вересня 2013 року виданий наказ військового комісара № 173 “ Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у жовтні — листопаді 2013 року ”;

У військовій установі відпрацьовані запити на призовників до лікувально-профілактичних закладів, до наркологічного, психоневрологічного, протитуберкульозного, онкологічного та шкіряно-венерологічного диспансерів на предмет перебування на обліку, а також запити до органів внутрішніх справ, судів, органів дізнання та досудового слідства на призовників, стосовно яких судами розглядаються кримінальні справи, проводиться дізнання чи досудове слідство, а також юнаків, які перебувають на обліку в правоохоронних органах.

Особовим складом Чернігівського ОМВК, який залучається до роботи на призовній дільниці, лікарями позаштатної постійно діючої військово-лікарської  комісії проведені заняття про порядок проведення призову громадян України на строкову військову службу.

Спільно з управлінням охорони здоров’я міської ради на даний час вирішені усі питання щодо укомплектованості медичної комісії лікарями-спеціалістами, а також забезпеченню її необхідним інструментарієм та майном, організовано роботу флюорографічного кабінету.

Спільно з управлінням житлово-комунального господарства міської ради, Деснянською та Новозаводською у місті Чернігові радами, сільськими та селищними радами Чернігівського району оповіщено про явку на призовну комісію більше 2 300 призовників.

З 2 вересня розпочато заходи, пов’язані з попереднім медичним оглядом, обстеженням, вивченням та направленням на лікування призовників. За результатами першого дня роботи медичної комісії визнано 7 громадян, які за станом здоров’я придатні для походження строкової військової служби та 3 призовника, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

Усього ж для виконання плану призову восени 2013 року у Чернігові необхідно відібрати та відправити до війська 90 призовників, з них 65 мешканців міста Чернігова. Відправки призовників до Збройних Сил України та інших військових формувань почнуться з 8 жовтня 2013 року.

Планове завдання щодо направлення громадян для проходження військової служби за контрактом у 2013 році складає 48 осіб. За станом на 3 вересня відправлено у військові частини та проходить військову службу за контрактом 29 громадян, що складає 60% від плану.

У військовому комісаріаті сподіваються, що заходи, які проводяться у Збройних силах України щодо поступового підвищення грошового забезпечення військовослужбовців, позитивно вплинуть на кількість бажаючих проходити військову службу за контрактом.

 

Григорій МАЗУР
Чернігів

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `