Новости

Петро Іваненко: «Турбота про ветеранів – для нас святе»

Петро Іваненко:  «Турбота про ветеранів – для нас святе»

Як у районі реалізуються соціальні ініціативи Президента України, спрямовані на захист багатовекторних інтересів ветеранів різних категорій? Які проблеми найбільше турбують членів первинних організацій ветеранів війни, праці та Збройних сил селищ і сіл Броварщини? Про це йшла мова на зустрічі керівників і представників цих структур, голів органів місцевої влади та громадських об’єднань і формувань із очільниками району — головою райдерж­адміністрації Петром Іваненком та головою районної ради Анатолієм Деменком. У зібранні, що стало вже традиційним, також прийняли участь начальник міськрайонного управління Пенсійного фонду України Лідія Сенько, виконуюча обов’язки начальника управління праці та соцзахисту населення Галина Ткаченко, голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Лілія Драпей.

Петро Іваненко:  «Турбота про ветеранів – для нас святе»

Для нас, представників влади, — сказав відкриваючи зустріч, голова Броварської районної держадміністрації Петро Іваненко, — немає важливішого завдання, ніж турбота про ветеранів. Тих, хто відстоював інтереси держави на ратному полі, відбудовував мирне життя в повоєнний час, десятиріччями відновлюючи благополуччя країни. На сьогодні, в районі проживає понад 22 тисячі пенсіонерів – різного віку, характеру, політичних уподобань. Але, незалежно від цього, вони для нас – дітей і внуків – люди, котрі потребують допомоги й підтримки. Ми – районна влада, її структурні підрозділи, органи місцевого самоврядування, громадські організації сіл і селищ намагаємося робити все, аби допомога й підтримка були постійними. Як приклад, лише кілька цифр і фактів. До Дня Перемоги 2854 ветеранам різних категорій було виплачено допомогу на загальну суму понад 1,3 мільйона гривень. 642 ветеранам війни вручено продуктові набори. Для цієї категорії за рахунок субвенцій державного бюджету придбано 24 санаторно-курортні путівки. 26 ветеранів оздоровлювалися за кошти Департаменту соціального захисту. Придбання, монтаж газового обладнання і компенсація на бензин і транспортні витрати, санаторно-курортне лікування, безкоштовна оранка городів… Перелік пільг і послуг, що надаються ветеранам різних категорій, можна продовжувати й продовжувати.

Петро Іваненко:  «Турбота про ветеранів – для нас святе»

— Але головне, — підкреслив голова районної ради Анатолій Деменко, — повсякчасна увага влади, громад на місцях до проблем людей старшого покоління. Саме на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович і вимагає утвердження таких пріоритетів у всіх діях владних структур.

Петро Іваненко:  «Турбота про ветеранів – для нас святе»

У ході зустрічі перед учасниками зібрання виступив також депутат обласної ради Леонід Вайсфельд, а згадані вже Лідія Сенько та Галина Ткаченко дали роз’яснення з питань пенсійного забезпечення ветеранів різних категорій та їхнього соціального захисту. Зі свого боку присутні мали змогу висловити проблемні питання, вирішення яких голова РДА Петро Іваненко взяв під особистий контроль. Від імені учасників зустрічі керівники району та представники ветеранських організацій поклали квіти до пам’ятника загиблим броварчанам і вшанували подвиг за­гиблих хвилиною мовчання.

Петро Іваненко:  «Турбота про ветеранів – для нас святе»Петро Іваненко:  «Турбота про ветеранів – для нас святе»

Володимир МИКОЛАЄНКО.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `