Новости

Омбудсмен Лутковська констатує важливість узгодження позицій ЄС і України із суперечливих положень законопроекту про дискримінацію

Омбудсмен Лутковська констатує важливість узгодження позицій ЄС і України із суперечливих положень законопроекту про дискримінацію

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська констатує важливість узгодження позицій Європейського Союзу й України із суперечливих положень законопроекту про дискримінацію.

Про це сказано в повідомленні прес-служби омбудсмена.

На думку Лутковської, нерозв’язаність Верховною Радою проблеми внесення змін до закону про дискримінацію є наріжним каменем у питанні реалізації першої фази лібералізації візового режиму.

Вона підкреслила, що після законодавчого закріплення змін про повноваження омбудсмена (розширення повноважень) у сфері боротьби з дискримінацією можна почати реалізацію новоствореного механізму.

Наразі омбудсмен уважає своїм головним завданням погодити позиції ЄС і України із суперечливих положень цього проекту закону.

«Після створення такого механізму ми будемо роз’ясняти громадянам України право кожного на реалізацію конституційних прав про рівні можливості. А сьогодні наше головне завдання — погодити позиції ЄС і України, а потім до вільнюського саміту ми знайдемо вихід із цієї непростої ситуації», — зазначила Лутковська.

Вона також підкреслила, що офіс омбудсмена розробив проект стратегії із реалізації антидискримінаційної політики в частині оцінки проектів законів, які подаються в парламент, на відповідність європейським стандартам, а також проведення експертизи постанов уряду.

Як повідомляло агентство, Лутковська виступає за розширення функцій омбудсмена замість прийняття законопроекту про вдосконалення боротьби з дискримінацією.

http://un.ua

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `