Новости

Олланд: Франція та США посилять боротьбу з ІД

Олланд: Франція та США посилять боротьбу з ІД

Франція та США посилять боротьбу з «Ісламською державою» з повітря та підтримуватимуть тих, хто воює з ісламістами в Сирії та Іраку, заявив президент Франції Олланд під час візиту до США.

Париж та Вашингтон інтенсифікують повітряні удари по позиціях «Ісламської держави» (ІД) та підтримуватимуть тих, хто воює з ісламістами в Сирії та Іраку. Разом з тим, Франція не збирається проводити наземні операції в Сирії, — пише DW.COM

Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд за підсумками переговорів з президентом США Бараком Обамою, що пройшли у Вашингтоні у вівторок, 24 листопада. Олланд наголосив, що боротьба з ІД має бути «непримиренною», повідомляє інформагенція AFP.

Президент США Барак Обама, зі свого боку, підкреслив, що європейські країни мають покращити механізми обміну розвідданими з огляду на терористичні загрози на кшталт паризьких терактів. Він, зокрема, закликав Євросоюз уможливити обмін даними авіапасажирів. Обама висловив розуміння щодо законодавчих нюансів та різних підходів до особистих даних в різних країнах, але нагадав про те, що «світ є небезпечним».

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `