Новости

Наливайченко розказав про розстріли на Майдані

Колишій голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко розповів про подробиці розстрілів майданівців під час Революції Гідності і наголосив, що головною «місією» нового очільника ГПУ Юрія Луценка має стати саме ця справа. Наливайченко повідомив, що всім снайперам, які розстрілювали майданівців, попередньо роздали фотороботи тих, кого потрібно було прибрати першими.

«Злочинний наказ відкрити вогонь на Майдані віддав Янукович, а виконували Захарченко та Якименко. Розстрілювали конкретні снайпери — з числа тих, хто погоджувався на цю роботу — з «беркутівців». Ми розслідували цей злочин. Чітко виставлялися снайперські пари, з установками — по кому стріляти. Снайперам давали фотороботи, кого потрібно вбивати першим.», — повідомив Наливайченко під час інтерв’ю виданню «Знай«.

Наливайченко повідомив, що табір ФСБшників був розташований за 5 км. від Києва і вони діяли цілими групами після того, як з’явилась самооборона Майдану і вбивати стало вже не так просто.

«Коли хлопці із самооборони Майдану не дали всіх знищити, сценарій змінився — почали працювати вже снайперськими групами, оскільки не довіряли до кінця ні МВС, ні СБУ. На Майдані працювали снайпери, в тому числі і з Росії. Під час Майдану ФСБшники приїжджали в Україну, працювали на полігоні СБУ. Він знаходиться в 20 хвилинах їзди від Києва. Всі ці матеріали, які ми зібрали, відразу ж віддали в прокуратуру, розраховуючи, що вона доведе справу до суду. Але на жаль…», — наголосив Наливайченко.

Колишній глава СБУ також вважає, що Юрій Луценко має на руках «всі козирі», щоб довести розслідування цих розстрілів до кінця.

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `