Новости

На Україну подали до Євросуду — вимагають права на продаж землі

На Україну подали до Євросуду — вимагають права на продаж землі

П’ятеро землевласників подали позов до Європейського суду з прав людини через обмеження державою Україна їх права власності на землю сільськогосподарського призначення, зокрема у частині можливості продажу землі. Відповідне повідомлення розміщено на сайті ЄСПЛ, передає ukrinform.ua.
«Заявники скаржаться, що законодавче обмеження на відчуження їх землі негативно впливають на економічну цінність землі», — йдеться у повідомленні.
З тим, в ЄСПЛ хочуть з’ясувати, чи є законним мораторій на продаж землі сільськогосподарського значення в Україні, який діє до 1 січня 2017 року, і чи не обмежує такий мораторій прав власників землі. Також там хочуть почути від уряду України інформацію щодо нормативних документів, які обмежують можливості продажу землі в Україні.
Як свідчать дані сайту, всі 5 позивачів проживають у містах, зокрема 4 — в обласних центрах. Всі вони є пенсіонерами віком від 70 років і більше. Троє з них отримали свої землі внаслідок розпаювання, двоє – як спадщину. Розмір земельних ділянок коливається від 2 га до 5 га.
Перше подання у цій справі надійшло до ЄСПЛ від жительки Києва, 1933 року народження, ще у жовтні 2012 року, інші 4 подання – у грудні 2015 року.

Главное за сутки:: UKR.NET

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.
Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.
ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.

Парнерская программа


 `