Новости

Місто Київ отримало новий сучасний автовокзал

Місто Київ отримало новий сучасний автовокзал

На радість киянам на Теремках відкриють новий сучасний автовокзал. Тут будуть п’ять платформ для автобусів, фастфуд, кімната матері і дитини. У перспективі Московський і Південний автовокзали планують закрити, а поки більшість рейсів переїдуть на Теремки.
Обіцяють, що ціни на проїзд підвищувати не будуть.

Поки навколо вже повністю готової будівлі — паркан і бруд. Але будівельники кажуть, що скоро все заасфальтують і впорядкують. «Це вокзал останнього покоління. Тут будуть фаст-фуди, кімната матері і дитини, медпункт, відділення міліції», — розповів нам голова Голосіївської адміністрації Анатолій Курінний. За його словами, будівля готова на 97%. Не вистачає тільки «начинки» — обладнання. На площі 1,7 тис. кв. м окрім самої будівлі розмістяться п’ять платформ, а на стоянці буде 48 місць для автобусів. За добу тут зможуть обслугувати до 8,5 тис. пасажирів (3,1 млн на рік).

«Автовокзалу потрібно дати юридичну адресу і передати у власність міста, що буде зроблено на сесії Київради. Адже він будувався за гроші інвестора», — розповів нам голова департаменту транспорту КМДА Євген Водовозов. З відкриттям нового автовокзалу вирішиться доля існуючих — Центрального (на Московській площі) і Південного (біля іподрому). «Вони не повинні перебувати в місті. Це питання має вирішити міністерство інфраструктури. У будь-якому випадку, спочатку потрібно перенести маршрути», — сказав він.

http://automotoclub.info

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `