Новости

Кучма: Практично всі нинішні політики отримали від мене путівку в життя

Кучма: Практично всі нинішні політики отримали від мене путівку в життя

Другий президент України Леонід Кучма не вважає, що у когось із політиків є на нього серйозний компромат.

Такий висновок можна зробити з його інтерв’ю УНІАН.

Як відомо, в останні роки Кучма був свідком у кількох кримінальних справах. Але далі допитів у Генпрокуратурі справа не пішла.

«Практично всі нинішні політики отримали від мене путівку в життя. Я розумів Ющенко, розумів Тимошенко, розумів, що вони хочуть. І у них було п’ять років можливостей. Якби вони десь щось «нарили», то про це знала б вся Україна», — сказав Кучма.

«Були це образи чи зведення рахунків — це питання не до мене. Колись китайський політик і реформатор Ден Сяопін, коли його запитали «як ви оцінюєте французьку революцію» , відповів: «минуло занадто мало часу, щоб давати таку оцінку». Тому і я кажу: пройшло занадто мало часу, щоб сказати, «ху із ху», — вважає екс-президент.

«У 2004 році я, знаючи всіх і вся, припускав, чим усе закінчиться. Тому колись і сказав: хочу подивитися на Україну без Кучми», — говорить Кучма.

Однак оцінювати, що змінилося за ці 10 років не став:

«Не хочу оцінювати. Скажу тільки , що скрізь мають працювати професіонали. Це прописна істина. На превеликий жаль, ми зараз не можемо цим похвалитися. У цьому і головна проблема для України».

За словами Кучми, він не має наміру повертатися у велику політику.

«Я не злопам’ятний. І мені не погано в «маленькій» політиці…» , — зазначив екс-президент.

УП

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `