Новости

Клименко сказав, скільки мільярдів вивели в офшори із України

Клименко сказав, скільки мільярдів вивели в офшори із України

Обсяг коштів, які були виведені з-під оподаткування в країни з низькими податковими ставками, з початку 2013 року, становив 33 млрд гривень.

Про це повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, передає «УНІАН«.

«За нашими підрахунками, в офшори і низькоподаткові юрисдикції тільки в цьому році з-під оподаткування в Україні були виведені більше 33 млрд гривень», — цитує Клименка пресс -служба Міндоходів.

У зв’язку із цим, він підкреслив, що Україна зацікавлена ​​у своїй участі в глобальних структурах, у тому числі структурах Європейського союзу, протидіючих розмиванню бази оподаткування.

За словами Клименка, Україна вітає існування Плану боротьби з розмиванням бази оподаткування та переміщенням прибутку (план BEPS), представленому Організацією економічного співробітництва та розвитку і затвердженому на саміті глав держав «Великої двадцятки», який пройшов у Санкт -Петербурзі у вересні поточного року.

«Ми вітаємо амбітний і всебічний план BEPS, і вважаємо , що він дозволить створити додаткові можливості для боротьби з виведенням прибутків з-під оподаткування. Україна готова приєднатися до реалізації Плану», — сказав Клименко.

Нагадаємо з 1 вересня в Україні набув чинності закон про трансфертне ціноутворення, який розроблявся і приймався як інструмент протидії практиці виведення надприбутків за кордон.

УП

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `