Новости

Головні конкуренти Меркель готові погодитися на «чорно-червону» коаліцію

Головні конкуренти Меркель готові погодитися на «чорно-червону» коаліцію

Делегати малого з’їзду Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) більшістю голосів проголосували за коаліційні переговори з блоком християнських партій ХДС/ХСС

Про це повідомили учасники закритого форуму, пише «Німецька хвиля» з посиланням на dpa.

Під час голосування лише 31 з 230 делегатів проголосував проти, ще двоє утрималися.

Очікується, що коаліційні переговори між ХДС/ХСС та СДПН розпочнуться вже 23 жовтня.

При цьому соціал-демократи назвали 10 своїх головних вимог, серед яких — встановлення в усій Німеччині мінімальної зарплати на рівні 8,50 євро за годину, запровадження подвійного громадянства, збільшення витрат на догляд за літніми людьми й встановлення такого розміру пенсій, який би дозовляв безбідно жити.

В обмін на це соціал-демократи готові відмовитися від своєї вимоги підняти податки.

«Чи буде в Бундестазі утворено «чорно-червону» більшість, великою мірою залежатиме від 470 тисяч членів Соціал-демократичної партії Німеччини, які муситимуть ще схвалити коаліційну угоду», – зазначає видання.

Як відомо, на виборах у Бундестаг наприкінці вересня партійний союз канцлера Німеччини Ангели Меркель ХДС/ХСС переміг з великим відривом від конкурентів. Однак абсолютної більшості блок не отримав.

Друге місце посіла лівоцентристська Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН, 25,7% голосів). Також до парламенту пройшли «Ліві» та «Зелені»  — 8,6% і 8,4% відповідно.

УП

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `