Новости

Азаров каже, що Росія перестала боятись української асоціації з ЄС

Азаров каже, що Росія перестала боятись української асоціації з ЄС

Питання підписання Україною Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Євросоюзом перестало сприйматись Росією як загроза.

Про таке на засіданні Кабміну заявив прем’єр Микола Азаров.

Він каже, що результати засідання міждержавного комітету, що пройшов у Калузі, викликають оптимізм, бо почався процес предметного розгляду «питань, які викликають протиріччя».

Країни, за словами Азарова, перейшли до «прагматичної співпраці, вигідної для обох сторін».

Наочно це можна спостерегти на обговоренні драстичної теми ймовірного підписання угоди про ЗВТ і асоціацію України та ЄС.

«Питання зони вільної торгівлі України з ЄС на останньому засіданні розглядалось вже не як загроза для наших двосторонніх відносин, а як завдання предметно, посегментно проаналізувати, які умови для російсько-українського співробітництва це створює», — заявив Азаров.

«Я звертав увагу наших партнерів на те, що треба знаходити переваги, а не створювати штучні ускладнення. І це єдино продуктивний формат діалогу Митного союзу з Україною», — додав він.

Азаров також нагадав, що такий «формат, до речі, уже підтриманий Білоруссю і Казахстаном».

15-16 жовтня у російській Калузі відбулося 10 засідання комітету міждержавного співробітництва за участю прем’єрів України Миколи Азарова та Росії Дмитра Медведєва.

На ньому було підписано низку документів двосторонньої співпраці і почалось, за словами Азарова, «перезавантаження» порядку денного співпраці України і Росії.

Українська правда

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `