финансовые потоки

У Чилі енергія стала безкоштовною

Електроенергія в Чилі вже 116 днів поспіль безкоштовна. Її ціна впала до нуля через надлишки виробництва.
В Чилі працюють потужні сонячні електростанції. Сонячних днів в цій країні багато, і станції виробляють велику кількість енергії. Настільки велику, що дівати її нікуди. Тому споживачі отримують електроенергію безкоштовно, повідомляє портал Geektimes.
Це не перший випадок в Чилі, у минулому році була аналогічна ситуація, коли ціни на енергію трималися на нульовій позначці 192 дні. Місцеві жителі і власники енергоємних підприємств, звичайно, раді. Але у безкоштовній енергії є і негативна сторона.
Енергетичні компанії в Чилі належать приватному бізнесу, який зараз не отримує ні прибутку, ні доходу
Раніше виробничий бум в Чилі призвів до значного підвищення потреби країни в енергії. Приватний бізнес прийшов на допомогу: різні компанії побудували 29 сонячних ферм, і ще 15 заплановано.
Будівництво енергостанцій планувалося з розрахунком на продовження економічного зростання. Але зараз у всьому світі зростання економіки сповільнюється, а Чилі вже не потрібно стільки енергії, скільки виробляють станції.
За словами представників енергетичних компаній країни, ситуація з цінами стала майже неконтрольованою через занадто бурхливий розвиток альтернативної енергетики.
За матеріалами hromadske.ua

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `