культура

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ В ЛАВРІ ОБ’ЄДНАЄ ДІТЕЙ СХІДНОЇ ТА ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ В ЛАВРІ ОБ’ЄДНАЄ ДІТЕЙ СХІДНОЇ ТА ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник вже другий рік біля Великої Лаврської Дзвіниці організовує та впроваджує проект «Резиденція Святого Миколая».

Свято, що триватиме на території Києво-Печерської Лаври протягом грудня 2016 року – січня 2017 року, збере киян та гостей столиці, дітей та їх батьків, представників громадськості та ЗМІ.

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 1 ГРУДНЯ 2016 року о 15:00 у ВЕЛИКІЙ ЛАВРСЬКІЙ ДЗВІНИЦІ.

В Україні Святий Миколай традиційно вважається улюбленцем дітей та їх захисником. Він робить їм приємні сюрпризи на свій день – подарунки.

У Києві на честь Чудотворця було побудовано до 30 храмів. Найбільш відомими, що збереглися до сьогодення, є Микільсько-лікарняна церква у Києво-Печерській Лаврі та храми Подолу.

Цьогоріч відвідувачі Резиденції Святого Миколая у Києво-Печерській Лаврі матимуть можливість:

Поговорити зі Святим Миколаєм і поділитися з ним найпотаємнішими бажаннями, а також сфотографувати цей яскравий момент та отримати подарунок

Відвідати виставку художніх робіт «Казковий вернісаж»

Побувати в альтанці бажань

Здійснити відеорепортаж стежками Миколая Чудотворця

mykolay-29-11-16

Скуштувати новорічні солодощі, відвідати майстер-клас з прикрашання святкових пряників

17 грудня Резиденція Святого Миколая, за сприяння унікального масштабного Всеукраїнського проекту “Ukrainian People / Ukrainian Kids”, прийме в себе дітлахів загиблих Героїв АТО

Цьогорічною святковою новиною для відвідувачів стане унікальний проект, ініційований Заповідником – Написання найдовшого Листа Святому Миколаю,який буде заявлений на участь у конкурсі для занесення в Книгу Рекордів України. У кінці культурно-суспільного заходу буде підведено підсумки й запрошено представників Книги Рекордів України.

Життя Святого Миколая є прикладом віри, стійкості, подвижництва та інших душевних чеснот. Пам’ять про вчинки Святого може допомогти кожній людині стати на шлях самовдосконалення.

 

Резиденція Святого Миколая
svmykolaya@mail.ua

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `