культура

Художник з Донбасу створив у Києві гігантське графіті про справжнє дитинство

Художник з Донбасу створив у Києві гігантське графіті про справжнє дитинство

У центрі Києва по вул. Горького (Антоновича), 48-а створено велике графіті в рамках соціального графіті-проекту благодійного фонду Sky Art Foundation. На стіні 4-поверхового будинку в реалістичній манері зображено хлопчика, що бавиться з паперовими літачками.

Автор ідеї та виконавець – молодий стріт-артист з Донбасу – Олександр Корбан, який вимушено переїхав до Києва влітку 2014 року, у зв’язку з початком обстрілів рідного міста. Незважаючи на свій молодий вік, художник понад 5-ти років працював шахтарем на відомій шахті «Комсомолець Донбасу». Малювати вчився самотужки: на вулиці, переймав досвід у досвідченіших колег, вивчав іноземну літературу по стріт-арту тощо, пишет Cultprostir.

«Ми познайомилися з Олександром Корбаном кілька років тому на одному арт-фестивалі. Весь цей час підтримували зв’язок, спілкувалися. Коли на Донбасі почалися військові дії, ми допомогли Олександру переїхати до Києва. Він дуже талановитий художник, хочеться допомагати таким людям. Не має спеціальної художньої освіти, але захоплює бажанням працювати, творити. Це неможливо не підтримати», − поділилася Юлія Островська, директор Sky Art Foundation.

«Паперові літачки» – це кодова назва першого муралу із серії соціального проекту про справжнє дитинство. Дитинство, де увага дітей прикута не до моніторів ноутбуків, гаджетів, соціальних мереж, а де свій вільний час вони проводять з користю та позитивом.

 

gazeta.ua

Парнерская программа


Мнение

Поддерживаете ли Вы введение визового режима с Россией?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


 `